GRM033R61A153KE84D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 312.192
Datasheet
Parametric Equivalent
Murata Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Walsin Technology Corporation
YAGEO
0.015 µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric)