GRM0335C2A9R0BA01J
DigiKey Part Number
490-GRM0335C2A9R0BA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C2A9R0BA01J
Description
CAP CER 9PF 100V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
9 pF 100V Ceramic Capacitor