GRM0335C2A7R3BA01D
DigiKey Part Number
490-GRM0335C2A7R3BA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C2A7R3BA01D
Description
CAP CER 7.3PF 100V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
7.3 pF 100V Ceramic Capacitor