GRM0335C2A6R7BA01J
DigiKey Part Number
490-GRM0335C2A6R7BA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C2A6R7BA01J
Description
CAP CER 6.7PF 100V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6.7 pF 100V Ceramic Capacitor