GRM0335C2A4R6WA01D
DigiKey Part Number
490-GRM0335C2A4R6WA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C2A4R6WA01D
Description
CAP CER 4.6PF 100V C0G 0201
Detailed Description
4.6 pF 100V Ceramic Capacitor