GRM0335C2A3R8BA01D
DigiKey Part Number
490-GRM0335C2A3R8BA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C2A3R8BA01D
Description
CAP CER 3.8PF 100V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3.8 pF 100V Ceramic Capacitor