GRM0335C2A1R5BA01D
DigiKey Part Number
490-GRM0335C2A1R5BA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C2A1R5BA01D
Description
CAP CER 1.5PF 100V C0G 0201
Detailed Description
1.5 pF 100V Ceramic Capacitor