GRM0335C1H620GA01J
DigiKey Part Number
490-GRM0335C1H620GA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C1H620GA01J
Description
CAP CER 62PF 50V C0G 0201
Detailed Description
62 pF 50V Ceramic Capacitor