GRM0335C1E9R2WA01D
DigiKey Part Number
490-GRM0335C1E9R2WA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C1E9R2WA01D
Description
CAP CER 9.2PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
9.2 pF 25V Ceramic Capacitor