GRM0335C1E8R5BA01D
DigiKey Part Number
490-GRM0335C1E8R5BA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C1E8R5BA01D
Description
CAP CER 8.5PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8.5 pF 25V Ceramic Capacitor