GRM0335C1E7R4WA01J
DigiKey Part Number
490-GRM0335C1E7R4WA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C1E7R4WA01J
Description
CAP CER 7.4PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
7.4 pF 25V Ceramic Capacitor