GRM0335C1E6R9BA01D
DigiKey Part Number
490-GRM0335C1E6R9BA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C1E6R9BA01D
Description
CAP CER 6.9PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6.9 pF 25V Ceramic Capacitor