GRM0335C1E5R1CA01J
DigiKey Part Number
490-GRM0335C1E5R1CA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C1E5R1CA01J
Description
CAP CER 5.1PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
5.1 pF 25V Ceramic Capacitor