GRM0335C1E240GA01J
DigiKey Part Number
490-GRM0335C1E240GA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C1E240GA01J
Description
CAP CER 24PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
24 pF 25V Ceramic Capacitor