GRM0335C1E1R1CA01J
DigiKey Part Number
490-GRM0335C1E1R1CA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0335C1E1R1CA01J
Description
CAP CER 1.1PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1.1 pF 25V Ceramic Capacitor