GRM0115C1E5R8DE01L
DigiKey Part Number
490-GRM0115C1E5R8DE01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0115C1E5R8DE01L
Description
CAP CER 5.8PF 25V C0G 08004
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
5.8 pF 25V Ceramic Capacitor