GRM0115C1E270JE01L
DigiKey Part Number
490-GRM0115C1E270JE01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0115C1E270JE01L
Description
CAP CER 27PF 25V C0G 08004
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
27 pF 25V Ceramic Capacitor