GRM0115C1E120JE01L
DigiKey Part Number
490-GRM0115C1E120JE01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0115C1E120JE01L
Description
CAP CER 12PF 25V C0G 08004
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
12 pF 25V Ceramic Capacitor