GRM0115C1C8R2BE01L
DigiKey Part Number
490-GRM0115C1C8R2BE01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0115C1C8R2BE01L
Description
CAP CER 8.2PF 16V C0G 08004
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8.2 pF 16V Ceramic Capacitor