GRM0115C1C6R9BE01L
DigiKey Part Number
490-GRM0115C1C6R9BE01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0115C1C6R9BE01L
Description
CAP CER 6.9PF 16V C0G 08004
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6.9 pF 16V Ceramic Capacitor