GRM0115C1C2R3CE11L
DigiKey Part Number
490-GRM0115C1C2R3CE11LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0115C1C2R3CE11L
Description
CAP CER 2.3PF 16V C0G 08004
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2.3 pF 16V Ceramic Capacitor