GRM0115C1C1R4WE11L
DigiKey Part Number
490-GRM0115C1C1R4WE11LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM0115C1C1R4WE11L
Description
CAP CER 1.4PF 16V C0G 08004
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1.4 pF 16V Ceramic Capacitor