GQM22M5C2H140GB01K
DigiKey Part Number
490-GQM22M5C2H140GB01KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM22M5C2H140GB01K
Description
CAP CER 14PF 500V C0G 1111
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
14 pF 500V Ceramic Capacitor