GQM2195C2E560JB12D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 888
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Johanson Technology Inc.
In Stock: 11.708
Upgrade
KEMET
Johanson Technology Inc.
56 pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)