GQM1875G2E3R1BB12D
DigiKey Part Number
490-GQM1875G2E3R1BB12DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1875G2E3R1BB12D
Description
CAP CER 3.1PF 250V X8G 0603
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3.1 pF 250V Ceramic Capacitor