GQM1875G2E2R7DB12D
DigiKey Part Number
490-GQM1875G2E2R7DB12DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1875G2E2R7DB12D
Description
CAP CER 2.7PF 250V X8G 0603
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2.7 pF 250V Ceramic Capacitor