GQM1875C2E5R0DB12D
DigiKey Part Number
490-GQM1875C2E5R0DB12DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1875C2E5R0DB12D
Description
CAP CER 5PF 250V C0G 0603
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
5 pF 250V Ceramic Capacitor