GQM1555G2D8R1BB01D
DigiKey Part Number
490-GQM1555G2D8R1BB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1555G2D8R1BB01D
Description
CAP CER 8.1PF 200V X8G 0402
Detailed Description
8.1 pF 200V Ceramic Capacitor