GQM1555G2D3R2WB01D
DigiKey Part Number
490-GQM1555G2D3R2WB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1555G2D3R2WB01D
Description
CAP CER 3.2PF 200V X8G 0402
Detailed Description
3.2 pF 200V Ceramic Capacitor