GQM1555G2D2R8CB01D
DigiKey Part Number
490-GQM1555G2D2R8CB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1555G2D2R8CB01D
Description
CAP CER 2.8PF 200V X8G 0402
Detailed Description
2.8 pF 200V Ceramic Capacitor