GQM1555C2D1R9BB01J
DigiKey Part Number
490-GQM1555C2D1R9BB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1555C2D1R9BB01J
Description
CAP CER 1.9PF 200V C0G 0402
Detailed Description
1.9 pF 200V Ceramic Capacitor