GQM1555C2D1R0BB01J
DigiKey Part Number
490-GQM1555C2D1R0BB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GQM1555C2D1R0BB01J
Description
CAP CER 1PF 200V C0G 0402
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
1 pF 200V Ceramic Capacitor