GMD155R71H102MA01D
DigiKey Part Number
490-GMD155R71H102MA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMD155R71H102MA01D
Description
CAP CER 1000PF 50V X7R 0402
Detailed Description
1000 pF 50V Ceramic Capacitor