GMD155R71E682MA01J
DigiKey Part Number
490-GMD155R71E682MA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMD155R71E682MA01J
Description
CAP CER 6800PF 25V X7R 0402
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6800 pF 25V Ceramic Capacitor