GMD155R61C563KA11D
DigiKey Part Number
490-GMD155R61C563KA11DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMD155R61C563KA11D
Description
CAP CER 56000PF 16V X5R 0402
Detailed Description
56000 pF 16V Ceramic Capacitor