GMD033R61A682KA01D
DigiKey Part Number
490-GMD033R61A682KA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GMD033R61A682KA01D
Description
CAP CER 6800PF 10V X5R 0201
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6800 pF 10V Ceramic Capacitor