GJM1555C1H110GB01D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Johanson Technology Inc.
In Stock: 11.951
Datasheet
Upgrade
KYOCERA AVX
In Stock: 754
Upgrade
KEMET
Johanson Technology Inc.
11 pF ±2% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)