GJM0335G2A7R5WB01J
DigiKey Part Number
490-GJM0335G2A7R5WB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335G2A7R5WB01J
Description
CAP CER 7.5PF 100V X8G 0201
Detailed Description
7.5 pF 100V Ceramic Capacitor