GJM0335G2A7R3WB01D
DigiKey Part Number
490-GJM0335G2A7R3WB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335G2A7R3WB01D
Description
CAP CER 7.3PF 100V X8G 0201
Detailed Description
7.3 pF 100V Ceramic Capacitor