GJM0335G2A6R4DB01D
DigiKey Part Number
490-GJM0335G2A6R4DB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335G2A6R4DB01D
Description
CAP CER 6.4PF 100V X8G 0201
Detailed Description
6.4 pF 100V Ceramic Capacitor