GJM0335G2A2R4CB01J
DigiKey Part Number
490-GJM0335G2A2R4CB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335G2A2R4CB01J
Description
CAP CER 2.4PF 100V X8G 0201
Detailed Description
2.4 pF 100V Ceramic Capacitor