GJM0335G2A130JB01D
DigiKey Part Number
490-GJM0335G2A130JB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335G2A130JB01D
Description
CAP CER 13PF 100V X8G 0201
Detailed Description
13 pF 100V Ceramic Capacitor