GJM0335G2A110GB01J
DigiKey Part Number
490-GJM0335G2A110GB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335G2A110GB01J
Description
CAP CER 11PF 100V X8G 0201
Detailed Description
11 pF 100V Ceramic Capacitor