GJM0335C1H8R8WB01D
DigiKey Part Number
490-GJM0335C1H8R8WB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335C1H8R8WB01D
Description
CAP CER 8.8PF 50V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8.8 pF 50V Ceramic Capacitor