GJM0335C1H8R4DB01D
DigiKey Part Number
490-GJM0335C1H8R4DB01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335C1H8R4DB01D
Description
CAP CER 8.4PF 50V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8.4 pF 50V Ceramic Capacitor