GJM0335C1E8R1BB01J
DigiKey Part Number
490-GJM0335C1E8R1BB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335C1E8R1BB01J
Description
CAP CER 8.1PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8.1 pF 25V Ceramic Capacitor