GJM0335C1E8R0BB01J
DigiKey Part Number
490-GJM0335C1E8R0BB01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0335C1E8R0BB01J
Description
CAP CER 8PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8 pF 25V Ceramic Capacitor