GJM0225G1E9R8DB01L
DigiKey Part Number
490-GJM0225G1E9R8DB01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0225G1E9R8DB01L
Description
CAP CER 9.8PF 25V X8G 01005
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
9.8 pF 25V Ceramic Capacitor