GJM0225G1E110JB01L
DigiKey Part Number
490-GJM0225G1E110JB01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0225G1E110JB01L
Description
CAP CER 11PF 25V X8G 01005
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
11 pF 25V Ceramic Capacitor