GJM0225C1E6R4BB01L
DigiKey Part Number
490-GJM0225C1E6R4BB01LTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GJM0225C1E6R4BB01L
Description
CAP CER 6.4PF 25V C0G 01005
Manufacturer Standard Lead Time
21 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
6.4 pF 25V Ceramic Capacitor